Önemsiyoruz | Bugün Dokuz Eylül’deyiz
Önemsiyoruz; gönüllü bireylerden oluşan, kâr amacı gütmeyen, bağımsız bir organizasyondur. Özel durumu olan bireylerin yaşama katılmasına destek verir.
önemsiyoruz, gönüllü, hapishanedeki çocuklar, vakıf, dernek, yarımlaşma, sosyal projeler
726
post-template-default,single,single-post,postid-726,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Bugün Dokuz Eylül’deyiz

Bir Kucak Oyuncak projesi kapsamında üniversite öğrencileri, akademisyenler ile buluşmak üzere gönüllü ekibimiz ile Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’ndeyiz. Önemsiyoruz tasarım girişiminin amacını ve yolculuğunu kısaca özetledikten sonra, Bir Kucak Oyuncak projesinin İzmir ayağı ile ilgili detayları seminer katılımcıları ile paylaşacağız. Sosyal etki için tasarlamaya devam ediyoruz. Ocak 2017’ye dek Fakülte bünyesindeki iki farklı dersin içeriğinde Bir Kucak Oyuncak için ürün geliştirilecek. Birlikte etkisi yüksek ürünlere imza atmayı diliyoruz.