.org Çalışma Konuları

Önemsiyoruz

Önemsiyoruz, çocukların temel haklarına erişmesi için emek veren gönüllüleri ve danışmanları ile çocuk ve yetişkinler için atölyeler, görselleştirme danışmanlığı, sosyal proje yönetimi danışmanlığı, tasarım danışmanlığı ve STK’lara yönelik ürün tasarımı hizmeti verir.

Kurum, kuruluş ve organizasyonlara oyun, oyuncak, tekstil bazlı giyim ve aksesuar ürünlerine yönelik tasarım danışmanlığı hizmeti veriyor.

Sivil Toplum Kuruluşlarının kaynak geliştirme ve iletişim çalışmaları için ihtiyaca yönelik ürün tasarımı ve üretimi gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal sosyal sorumluluk projeleri kapsamında özellikle çocuk ve ebeveyn odağında çalışmalar yürüten kurum, girişim ve sivil toplum kuruluşlarına sosyal proje yönetimi danışmanlığı veriyoruz.

Çocuğun kendini birey olarak algılaması ve çevresi ile kurduğu bağı kuvvetlendirmesi , çevresindeki yetişkinlerin ise bireysel ve çocuğu ile olan ilişkisini değerlendirmesine yönelik atölye çalışmaları yürütüyoruz.

Özel günlere ve proje bazlı ihtiyaçlara yönelik çizimler ve grafik tasarımlar ile birey, kurum ve girişimlere destek veriyoruz.