Önemsiyoruz | Gönüllü Buluşması II Gerçekleşti
Önemsiyoruz; gönüllü bireylerden oluşan, kâr amacı gütmeyen, bağımsız bir organizasyondur. Özel durumu olan bireylerin yaşama katılmasına destek verir.
n
1244
post-template-default,single,single-post,postid-1244,single-format-standard,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Gönüllü Buluşması II Gerçekleşti

17 Şubat Cumartesi günü Impact Hub İstanbul’da ekibimizin gönüllüleri ile bir araya geldiğimiz Gönüllü Buluşması II gerçekleşti.

17 kişiydik, herkesin birbirine merhaba dediği tebessüm ettiren bir oyun ile güne başladık. Danışma kurulu üyemiz Canan Severoğlu’nun yürütücülüğünü üstlendiği toplantı, 2017 yılında yapılanların ve 2018 için hedeflenenlerin sıralandığı bir içeriğe sahipti.

Gönüllülerimizden hem sözlü hem yazılı geri bildirimler aldık. 2018 için çalışma başlıklarımızı belirlerken her gönüllü katkı sağlamak istediği alandaki çalışma grubuna dahil oldu. Her çalışma grubu bir önceki seneyi değerlendirirken 2018 için de hedef adımlarını ve önerilerini paylaştı.

Her geçen gün aktif gönüllü sayımızın arttığını söyleyebiliriz. Bu toplantıda 5 yeni gönüllümüz vardı. Her gönüllünün kalbinden geçen ise farklıydı. Kesiştiğimiz bir yer vardı ki o da çocukların temel haklarına erişimiydi.

Birlikte nice başarılara imza atmak dileğiyle. #bizbirliktecokguzeliz