Önemsiyoruz | 2015 yılının son ayında yoğunlaşan ekip çalışmalarımız, gönüllülük ve kaynak oluşturma, ekip içi eğitim ve iletişim olmak üzere ana başlıklarda yürütülüyor. Bu sayfada da yeni gönüllülük programı formu yer alıyor.
Özel durumu olan çocukların kendini birey olarak keşfetmeleri ve çevresindekiler ile bağ kurmalarını kolaylaştırmanın yöntemlerini geliştirirken, gönüllülerimiz ile daha emin adımlar atmamız kolaylaşıyor.
yeni ürün geliştirme, iş modeli geliştirme, saha çalışması, müşteri analizi, bütçe, yöntem geliştirme, gönüllülük, tasarım, sosyal etki
1013
post-template-default,single,single-post,postid-1013,single-format-standard,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Gönüllülük Programımız Hakkında

2015 yılının son ayında yoğunlaşan ekip çalışmalarımız, gönüllülük ve kaynak oluşturma, ekip içi eğitim ve iletişim olmak üzere ana başlıklarda yürütülüyor. Sosyal fayda için tasarlarken yanımızda faydalanıcıyı tanıyan uzmanlar yer alıyor. Ürünü geliştirirken profesyonel tasarımcılar, ürün numunesi üretirken üreticiler bize destek oluyor.

Gönüllülerimizi ve destekçilerimizi daha kolay gruplayabilmek ve verimli ilerlemek adına linkteki formu hazırladık. Bu form, var olan iş kalemlerimizden yola çıkarak hazırlandı, gönüllümüz için uygun olan başlıkta birlikte yürümekten memnun oluruz. Sürece dair daha fazla bilgi formda yer alıyor.

Önemsiyoruz ekibindeki tüm bireylerin bilgi ve becerilerini, sosyal etki ortaya çıkaran projelerimizde değerlendirmelerini amaçlıyoruz. Yolumuz uzun, birlikte ürümenin keyfini deneyimledik. Sevgili gönüllü, ilgini çekiyorsa, daha fazlası için sen de katıl.

Akademi çalışmalarımızdan bir tanesinin kısa videosu aşağıda: