Önemsiyoruz | 2016 yılı boyunca gerçekleştirdiğimiz atölyeler, ürün geliştirme çalışmaları ve iletişim etkinlikleri ile tasarım ve sosyal faydayı kesiştirmenin yollarını aradık, tasarladık. Süreçlerimizi hızlandıracak işbirlikleri kurduk.
Bu senenin 2016'dan daha fazla iyilik dolu olmasını ve daha büyük etki ortaya çıkarmasını diliyoruz. Önemsiyoruz 2016 yılında neler yaptı bir bakmak isterseniz diye hazırladığımız faaliyet raporu.
atolyeistanbul, imece, zorlu, s360, birkucakoyuncak, önemsiyoruz, ekip çalışması, birlikte, özel durumu olan çocuklar için
1022
post-template-default,single,single-post,postid-1022,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Teşekkür ederiz

2016 yılı boyunca gerçekleştirdiğimiz atölyeler, ürün geliştirme çalışmaları ve iletişim etkinlikleri ile tasarım ve sosyal faydayı kesiştirmenin yollarını aradık, tasarladık. Süreçlerimizi hızlandıracak işbirlikleri kurduk.

Özel durumu olan bireyler arasında 0 – 6 yaş aralığındaki çocuklar için çalıştık. Mesleki bilgi birikimimizi etki odaklı nasıl kullanabiliriz sorusuna yanıt olacak çalışmalarımız ile 600’e yakın kişiye ulaştık.

Bireysel ve kurumsal destek verenlere ve bizi tanımak için vakit ayıran destekçilerimize teşekkür ederiz. 2017 yılından beklentimiz büyük, 2017’de atacağımız adımlar da. Bir Kucak Oyuncak projesinin hedefine ulaşmasını ve yeni projelerin tohumlarını ekmeyi hedefliyoruz. Projelerin büyüdüğüne şahit olmak için adanmışlıkla çalışmaya devam edeceğiz. Bu senenin 2016’dan daha fazla iyilik dolu olmasını ve daha büyük etki ortaya çıkarmasını diliyoruz.

Önemsiyoruz 2016 yılı faaliyetlerine dair hazırlanan sunuma linkten ulaşabilirsiniz.