Önemsiyoruz | Yatırıma Hazır Sosyal Girişimlerden Biri Olduk
Önemsiyoruz; gönüllü bireylerden oluşan, kâr amacı gütmeyen, bağımsız bir organizasyondur. Özel durumu olan bireylerin yaşama katılmasına destek verir.
n
1262
post-template-default,single,single-post,postid-1262,single-format-standard,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Yatırıma Hazır Sosyal Girişimlerden Biri Olduk

UniCredit Foundation ve Vehbi Koç̧ Vakfı tarafından desteklenen “Change With Business” projesi kapsamında aldığımız kurulum hibesi kazanmanın yanında “Yatırıma Hazır Sosyal Girişimler Sertifika Programı” katılımcısı olmaya hak kazanmıştık. Koç Üniversitesi Sosyal Etki Forumu (KUSIF), Mikado Sürdürülebilir Kalkınma Danışmanlığı ve Ashoka Türkiye ortaklığında Haziran- Aralık 2017 tarihleri arasındaki eğitim programı tamamlandı.

15 Şubat tarihinde alandan profesyonellerin yer aldığı jüri karşında, Önemsiyoruz’u anlattık. Sunum yapan 8 girişimin arasından seçilen 6 girişimden biri olarak Berlin’de bir saha gezisine katılıyoruz.  Sunum yapan her girişim 6 ay boyunca ihtiyacı olan konuda danışmanlık alacak.

Önemsiyoruz’u birçok açıdan besleyen bu sürece dahil olduğumuz için kendimizi şanslı görüyoruz. Bizi daha ileriye taşıyacak danışmanlıktan faydalanacağımız için de mutluyuz. Emek veren herkese çok teşekkür ederiz.